aaaa.lv

2215133712-912940400-181034-500x500-(1)4

GORENJE W8544N/I;8kg1400

Cena:
Pārdošanas cena: 299,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: GORENJE

ražotājs

Gorenje

ietilpība

8 kg

ātrums

1400rpm.

kontrolējot

elektronisks

displejs

iekraušana

no priekšpuses

Virzienā no durvju atvēršanas

kreisais

ENERGY LABEL

enerģija vērtējums

A +++

centrifūgas efektivitātes klase

B

mazgāšanas izpildes klase

 

Trokšņa līmenis mazgāšanas

70 dB

Trokšņa līmenis vērpšanas

70 dB

Gada enerģijas patēriņš

166 kWh

Ikgadējais ūdens patēriņš

10309 l

FUNKCIJAS

programmu skaits

23

programma ātri

Atliktais starts darbs

Laiks, līdz beigām mazgāšanas

Aizsardzība pret applūšanu

lietišķā tehnoloģijas

SENSOCAR mērogošana SterilTub OptiDrum

FIZISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

platums

60 cm

dziļums

60 cm

krāsa

balts;                                               Daudzi jauninājumi, piemēram, efektīviem algoritmiem, bungas OptiDrum optimālo smidzināšanas apakšveļu QuickWet sniegt kopā ar sensoru tehnoloģija SensorIQ lielisku energoefektivitāti. Visvairāk ideāls modeļi mazgājamās mašīnas Gorenje pieder enerģijas klase A +++ (- 20%), kas ir aptuveni puse no zemāku enerģijas patēriņu, salīdzinot ar enerģijas klase A.

 

SILENT RUNNING

Gorenje veļas mašīnas ir pazīstami kā daži no klusākajiem veļas mašīnas pasaulē. Bez aizņemts troksni centrifūgas cikla laikā. Sakarā ar lielisku skaņas izolāciju un daudziem Gorenje veļas mašīnas ar sensoriem viņi strādā tik klusi, ka pat visstraujāk centrifūgas ātrums netraucē normālu sarunu. Modeļi veļas mašīnas, pirmās klases nodrošina ārkārtīgi klusu darbību, sasniedzot standarta kategoriju Super Silent.

 

LOW ūdens patēriņš

Gorenje veļas mašīna ir ietaupīt naudu un aizsargājot vidi. Mums māca ilgu pieredzi izstrādājusi tehnoloģiju, un programmas, kas patērē zemāko iespējamo ūdens daudzumu, tādējādi panākot vislabākos mazgāšanas rezultātus. Gorenje veļas mašīna 9 kg ļauj ietaupīt līdz pat 4180 litriem ūdens gadā, salīdzinot ar veļas mašīnām 6-ķīļa. Lielāks ir labāks un ekonomiskāks.

 

Vairākas programmas, kas pielāgotas TIPA lina un traipu

Veļas mazgājamās mašīnas ir vairākas programmas dostodowane lietotājam, no apakšveļas veida un każego no plankumiem. Uzlabotas standarta programmām un papildu īpašas programmas, lai palīdzētu jums cīnīties toughest traipus. Mēs pārliecinājāmies, ka veļas bija loģiski, viegli un jautri. Stworzliśmy programmas SENSOCAR mērogošanas.

 

TECHNOLOGY SensorIQ

Gorenje veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar daudzām sensoriem, kas pastāvīgi uzrauga mazgāšanas procesu. Pamatojoties uz savākto datu SensorIQ viedo tehnoloģiju automātiski pielāgo mazgāšanas procesu atkarībā no programmas veida un svara apakšveļu. Veļas mazgājamā mašīna, tādējādi nodrošinot optimālus mazgāšanas rezultātus ar ievērojamu ietaupījumu enerģijas, ūdens un laika. SensorIQ tehnoloģija, ko izmanto veļas mašīnas Gorenje optimālai mazgāšanas rezultātu.

 

KOPĀ svara kontrole - Svara kontrole

Sensori vākt un analizēt informāciju no slodzes sensoru, lai precīzi regulētu mazgāšanas programmu ar svaru veļas cilindrā. Šis risinājums nodrošina ne tikai ietaupa ūdens un enerģijas patēriņu, bet arī kluss un dimensiju darbi, tādējādi pagarinot dzīvi ierīces.

 

SCS SYSTEM - stabilitātes kontrole

Apakšveļas sensors sadale nodrošina pareizu sadalījumu veļas tilpnē, kad vērpšanai. Gadījumā, ja nepareizas izplatīšanu linu vērpšanas procesa tiek pārtraukta, apakšveļa var vienmērīgi sadalīti.

 

DSS SYSTEM - aizsardzību pret zaudējumiem no mazgāšanas līdzekļa

Gorenje veļas mašīna izceļas ar īpašu, ekoloģisko un ekonomisko sistēmu, kas novērš mazgāšanas zudumu ūdens piegādes laikā. DSS var samazināt patēriņu kodīgais vertikāli līdz pat 20%, un līdz ar to arī, lai labāk aizsargātu vidi. DSS ir īpašs "bumba" noslēguma izplūdes šļūteni novērš uzkrāšanos mazgāšanas filtrā. Izcili mazgāšanas rezultāti bez mazgāšanas līdzekļa zaudējumu.

 

FOAM KONTROLES SISTĒMA

Pārmērīga putas izraisa neapmierinoši mazgāšanas rezultātus, jo veļas mašīna konstatē pārmērīgu putu kā pārmērīga hidrostatisko spiedienu. Ūdens ar pārmērīgu putu tiek izsūknēts no šļūtenes un jāaizstāj ar svaigu ūdeni. Tad mazgājiet process turpinās. Veļas mašīna atklāj pārmērīgu putas un automātiski apmainās ar ūdeni, lai sasniegtu vislabākos tīrīšanas rezultātus. Izcili mazgāšanas rezultāti bez mazgāšanas līdzekļa zaudējumu.

 

drošības ierīce

Galvenais mērķis drošības sistēmas ir pārplūdes ūdens un līdz ar to iznīcināšanu elektronisko komponentu mašīnu. Iebūvētais sensors konstatē pārmērīgu ūdens līmeni un sāk izgāzt pārpalikuma ūdens no cilindra līdz pareizu ūdens līmeni izvēlētajā programmā. Šī aizsardzība darbs katras programmas laikā. Ūdens līmeņa sensors nosaka minimālo ūdens līmeni.

 

BĒRNU LOCK

Galvenais mērķis bērnu atslēga, lai novērstu mainās programmu komplektu. Aizsardzība var aktivizēt, nospiežot divas pogas, tajā pašā laikā

 

AquaStop

Ūdens ieplūdes šļūtene ir savienots ar ostarczającym ūdeni. Gadījumā, ja ūdens noplūde iekšējās šļūtenes, ūdens piepilda ārējo cauruli. Ar spiediena šļūtenes un iekšējo drošības vārsta atšķirība novērš turpmāku lejupielāde ūdens.

 

KOPĀ AquaStop

Kopā AQUA STOP, lai papildinātu daļēju Aqua Stop. Īpaša ūdens līmeņa sensors reģistrējot ūdens noplūde aktivizē ūdens apgādi un ieslēdziet sūkni, kas izsūknēt savākto ūdeni

 

Drošības pārkaršana

Sildītājs ir aizsargāta pret pārkaršanu sistēmas, temperatūras sensoru un sildītāja Hydrostat. Gadījumā, ja pārāk augstas temperatūras no sildītāja, barošanas avots tiek pilnīgi nogriezta. Priekšrocība: Pilnīga aizsardzība pret pārkaršanu.

2215133712-912940400-181034-500x500-(1)42215133712-912940400-181034-500x500-(1)w8544n_i