aaaa.lv

ariston-wdg-8640b-eu

HOTPOINT-ARISTON WDG-8640B EU;8kg1400ap.ar žavetāju

Cena:
Pārdošanas cena: 399,99 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: HOTPOINT-ARISTON

Veļas ietilpība:8 kg Maks. centrifūgas ātrums:1400 apgr./ min Enerģijas patēriņa klase:A Centrifūgas klase:B Displejs:Liels LCD displejs Veļas žāvētājs:Ir Izmēri (AxPxDz):85 x 60 x 61 cm; Elektroenerģijas klase A

Mazgāšanas klase AŽāvēšanas efekt. klase BCentrifūgas apgriezienu skaits, rpm 1400Veļas ietilpība, kg 6Žāvētājs JāVeļas ietilpība (žāvēšana), kg 4Elektroenerģijas patēriņš gadā, kw 240Elektroenerģijas patēriņš ciklā, kw 1.20/5.44Ūdens patēriņš ciklā, l 69/98Vadība ElektroniskāDisplejs JāProgrammu skaits 16 mazgāšanas programmas + 3 žāvēšanasFuzzy Logic JāTvaika apstrāde NēAtliktā starta taimeris JāPretburzīšanās funkcija JāViegla gludināšana JāPutu rašanās kontrole JāVeļas tvertnes līdzsvaras kontrole JāAizsardzība pret noplūdēm AntioverflowDrošības funkcijas Automātiskā durvju bloķēšanaBērnu aizsardzības funkcija Vadības bloķēšanaTvertnes materiāls Polyplex

Trokšņa līmenis (dB) 51 - 58 - 80   Liels centrifūgas ātrums

Hotpoint-Ariston WDG-8640B EU veļas mazgājamās mašīnas centrifūgas maksimālais ātrums ir 1400 apgr./ min, kas ir ļoti labs rādītājs. Jau pēc veļas mazgāšanas beigām, Jūs varēsiet izņemt ārā no veļas mazgājamās mašīnas tikai nedaudz mitru apģērbu, dvieļus. Tas ļaus Jums zināmi samazināt veļas un apģērba žūšanas laiku. Pēc šīs Hotpoint-Ariston WDG-8640B EU veļas mašīnas programmas pielietošanas, Jūsu veļa būs ne tik ļoti saburzīta.Turklāt, tā prot uzmanīgi izspiest džemperus un citas drēbes no smalkiem audumiem vai vilnas, pasargājot audumu no bojāšanas.

 

Veļas žāvētājs

Hotpoint-Ariston WDG-8640B EU veļas mazgājamā mašīna spēj izstrādāt silto gaisu, pateicoties kam apģērbs būs sauss gandrīz uzreiz pēc mazgāšanas. Tas ne vien samazinās laiku drēbju žāvēšanai, bet arī Jums vairs nenāksies izkārt slapjo veļu istabā un uz balkona.

 

Super Silent System

Nedodiet veļas mazgājamās mašīnas troksnim traucēt Jūs un Jūsu ģimeni vakaros, kā arī neļaut mierīgi atpūsties kaimiņiem! Ar Hotpoint-Ariston WDG-8640B EU veļas mašīnas trokšņa apslāpēšanas sistēmu, veļas mazgāšana norisināsies ļoti klusu.

 

Ecotech

Hotpoint-Ariston WDG-8640B EU veļas mazgājamā mašīna ir atzīmēta ar zīmi Ecotech, kas norāda uz ekonomiju dabas resursu patērēšanā: ūdens un elektrības patēriņi samazinās līdz pat 30%, turklāt, vienlaicīgi tiek parādīti augstākie kvalitātes rādītāji veļas mazgāšanā un arī apkārtējās vides aizsardzībā. 

 

Atliktais starts

Ar funkciju “Atliktais starts” Jūs varat pārlikt Hotpoint-Ariston WDG-8640B EU veļas mašīnas palaišanu uz Jums un Jūsu ģimenes locekļiem piemērotāko laiku intervālā no 1 līdz 24 st.. Jums nenāksies vēlu vakarā gaidīt, kamēr veļas mazgājamā mašīna pabeigs veļas mazgāšanu, lai Jūs varētu izkārt drēbes un veļu, nebūs jāgaida arī pēkšņiem viesiem, kamēr Jūs izkārsiet veļu, kura izmazgājusies viņu ciemošanās brīdī. Vienkārši pārlieciet veļas mazgāšanu!

ariston-wdg-8640b-eu48ariston-wdg-8640b-eu-(1)full-111534images-(1)9