aaaa.lv

8868446_0_f-640x6405

Whirlpool FFT M22 9X2WS PL;9KG++

Cena:
Pārdošanas cena: 475,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: WHIRLPOOL

Šim brīvi stāvošajam Whirlpool veļas žāvētājam ir izcila 9 kg cilindra ietilpība, lai jums nekad netrūktu vietas. Unikālā 6th SENSE tehnoloģija pastāvīgi uzrauga mitruma līmeni cilindrā, aizsargājot jūsu drēbes un nodrošinot perfektus rezultātus. Siltumsūkņu tehnoloģija efektīvi uzsilda gaisu ierīces iekšienē, ievērojami samazinot enerģijas patēriņu.Uzzināt vairāk.IzmēriAugstums (cm)84.9Platums (cm)59.5Dziļums (cm)64.9Sīkāka informācijaJauda (kg)9Enerģijas klaseA ++Žāvēšanas veidsSiltumsūknisKrāsaBalts.

 

 
 
 
 
Ļoti kluss Izbaudiet klusumu. Whirlpool žāvētājs ir paredzēts, lai nodrošinātu nevainojamus rezultātus, strādājot ļoti klusi - lai jūs varētu baudīt mieru un klusumu. Tehnoloģija 6. Sense 6. Sense automātiski nosaka veļas izmēru un nosaka pareizu žāvēšanas laiku. Tā rezultātā drēbes tiek pareizi izžāvētas, vienlaikus ietaupot laiku un enerģiju. 9 kg ietilpība. Visa nepieciešamā telpa. Šis Whirlpool žāvētājs ar 9 kg cilindra ietilpību nodrošina visu nepieciešamo veļas telpu. A ++ enerģijas klase. Lielāka energoefektivitāte. Pateicoties A ++ enerģijas klasei, šis Whirlpool žāvētājs ļaus jums izbaudīt ideālus rezultātus un ļoti zemu enerģijas patēriņu. FreshCare + Saglabājiet drēbes svaigas līdz 6 stundām pēc cikla beigām. Inovatīvā funkcija FreshCare + rūpējas par jūsu drēbēm žāvētāja iekšpusē, pateicoties viedai temperatūras kontrolei un maigai bungas rotācijai, kas saglabā drēbes svaigas un novērš nepatīkamu smaku veidošanos. FreshCare + sniedz jums patiešām svaigākas drēbes un sirdsmieru - pat stundas pēc cikla beigām. [i] Funkcija FreshCare + kavē galveno nepatīkamo smaku avotu veidošanos cilindrā līdz 6 stundām pēc žāvēšanas. Tas nav saderīgs ar programmām, kas paredzētas delikātām drēbēm un ar papildu žāvēšanas līmeni. Vienkārša tīrīšana Vienkārši noņemiet un notīriet filtru, veicot trīs vienkāršas darbības. Woolmark Blue Saglabājiet vilnas skaistumu mūžīgi. SenseInverter Motor Ļoti enerģiju taupošs mainīga ātruma motors nodrošina lielāku efektivitāti un īpašu aprūpi auduma šķiedrām. Lielu lietu programma Lielu lietu programma. Tagad jūs varat žāvēt visu, ko vēlaties. Lielo priekšmetu programma nodrošina, ka pat lielākie veļas priekšmeti ir pilnīgi sausi. Maiga žāvēšana Saudzīga drēbju žāvēšana zemā temperatūrā. Džinsa programma Lieliski piemērota džinsiem. Džinsa programma ir paredzēta, lai efektīvi un maigi mazgātu biezus džinsa audumus. Zīda programma Droša zīda žāvēšanai. Zīda programma ļauj droši žāvēt zīda apģērbu ļoti zemā temperatūrā. Sporta programma Lieliski piemērota sporta apģērbam. Sporta programma ir paredzēta, lai žāvētu sporta apģērbu, kas izgatavots no smalkiem vai jauktiem audumiem; vienmēr perfektiem rezultātiem. Regulējams sausuma līmenis Jūsu ērtībai. Šim Whirlpool veļas žāvētājam ir regulējams sausuma līmenis ērtībai. SoftMove Inovatīva žāvēšanas tehnoloģija. Mūsu Wave Motion tehnoloģija ietver īpašas asimetriskas bungu kustības, kas nodrošina vienmērīgu apģērba sadalījumu un nevainojamus žāvēšanas rezultātus. Siltumsūknis Izcila enerģijas klase. Izmantojot siltumsūkni tradicionālā sildelementa vietā, jūs varat sasniegt tādus pašus žāvēšanas rezultātus zemākā temperatūrā - vidēji 40 ° C, nevis 60 ° C. Kavēts starts Perfekta laika pārvaldība. Aizkavētās palaišanas funkcija ļauj iestatīt žāvēšanas cikla sākumu, kad tas jums vislabāk atbilst.

 

8868446_0_f-640x64058868446_0_f-640x640fft-m22-9x2ws-pl-suszarki-3fft-m22-9x2ws-pl-suszarki-55screenshot-2022-02-05-at-23-38-26-energy-label---doc-pdf