aaaa.lv

ELECTROLUX EKG51153OW

Cena:
Pārdošanas cena: 221,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: ELECTROLUX

Trauku turētāji: Emaljēti

Elektriskā aizdedze virsmai: Ir

Cepeškrāsns tips: Gāzes.

Cepeškrāsns apgaismojums: Ir

Cepeškrāsns tilpums: 53 l

Izmēri (AxPxDz): 85x50x60 cm

 

Gatavošana uz gāzes virsmas

Jūs esat klasikas cienītājs? Tādā gadījumā ELECTROLUX EKG-51153OW plīts ar gāzes virsmu ir ideāli piemērota tieši Jums! Plīts ir ļoti ērta un vienkārša lietošanā, turklāt to novērtēt tie, kuriem patīk gatavot uz uguns.

 

Elektriskā aizdedze virsmai

Jums vairs nebūs jāuztraucas par to, ka Jūs varētu apdedzināt pirkstus, aizdedzot degļus ar sērkociņiem vai šķiltavām, jo ELECTROLUX EKG-51153OW gāzes plīts pati uzliesmo sildriņķus. Viss, ko nepieciešams izdarīt, ir izvelēties šo funkciju uz vadības paneļa!

 

Gāzes cepeškrāsns

Cepiet sulīgu gaļu vai zivi, gardus pīrāgus, kēksus, cepumus, sacepumus un gatavojiet citus Jūsu iemīļotus ēdienus! Tas Jums izdosies pateicoties ELECTROLUX EKG-51153OW plīts gāzes cepeškrāsnij, kura kļūs par neaizvietojamu palīgu Jūsu virtuvē.

 

Taimeris

Jums vairs nenāksies sekot līdzi laikam un skaitīt minūtes, kuras nepieciešamas ēdiena pagatavošanai! ELECTROLUX EKG-51153OW gāzes plīts cepeškrāsnī ir iebūvēts taimeris, kurš pados Jums ziņu, kad beigsies gatavošanas process.

 

Grils

Pagatavot mīļāko steiku, zivi vai dārzeņus uz grila, gandrīz kā oglēm, ir iespējams arī mājas apstākļos. Atliek tikai ieslēgt grila funkciju gāzes plīts ELECTROLUX EKG-51153OW cepeškrāsnī! Augsta temperatūra uz ēdienu tiek padota no augšas, ļaujot tam palikt mīkstam un sulīgam iekšā, savukārt ar sārtu un kraukšķīgu garozu ārpusē.

c150278a299029b6288f7f4a5d6038f5