aaaa.lv

49848

AEG 47345GM-WN

Cena:
Pārdošanas cena: 309,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: AEG

Trauku turētāji:Emaljēti Elektriskā aizdedze virsmai:Ir Cepeškrāsns tips:Elektriskā ar konvekciju (ventilators un sildelements) Konvekcija:Ir Cepeškrāsns apgaismojums:Ir Cepeškrāsns tilpums:60 l Izmēri (AxPxDz):85x50x60 cm

Apskatīt visus raksturojumus

Apraksts: AEG 47345GM-WN gāzes plīts

Elektriskā aizdedze virsmai

Jums vairs nebūs jāuztraucas par to, ka Jūs varētu apdedzināt pirkstus, aizdedzot degļus ar sērkociņiem vai šķiltavām, jo AEG 47345GM-WN gāzes plīts pati uzliesmo sildriņķus. Viss, ko nepieciešams izdarīt, ir izvelēties šo funkciju uz vadības paneļa!

 

Elektriskā cepeškrāsns ar konvekciju (ventilators un sildelements)

Vienmērīgi un ātri uzcept sulīgu gaļu vai gardu pīrāgu ir iespējams, pateicoties plīts AEG 47345GM-WN cepeškrāsns konvekcijai! Sildelements cepeškrāsnī nodrošinās siltumu, savukārt ventilators dzenās karsto gaisu, vienmērīgi sadalot to pa visu virsmu.

 

Cepeškrāsns elektroenerģijas klase A-10%

Ļoti ekonomiskā A-10% klases cepeškrāsns AEG 47345GM-WN gāzes plītī ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu, patērējot par 10% mazāk nekā standarta A klase. Turklāt, tas netraucēs tai kvalitatīvi un ātri pildīt savas funkcijas.

Jūs varēsiet samazināt gāzes plīts AEG 47345GM-WN elektroenerģijas patēriņus arī gaidīšanas režīmā, kas iespējams, pateicoties opcijai „Energy saving”!

 

Taimeris un displejs

Jums vairs nenāksies sekot līdzi laikam un skaitīt minūtes, kuras nepieciešamas ēdiena pagatavošanai! AEG 47345GM-WN gāzes plīts cepeškrāsnī ir iebūvēts taimeris, kurš pados Jums ziņu, kad beigsies gatavošanas process.

Savukārt displejs parādīs temperatūru un citu pagatavošanai svarīgu informāciju.

 

Grils

Pagatavot mīļāko steiku, zivi vai dārzeņus uz grila, gandrīz kā oglēm, ir iespējams arī mājas apstākļos. Atliek tikai ieslēgt grila funkciju gāzes plīts AEG 47345GM-WN cepeškrāsnī! Augsta temperatūra uz ēdienu tiek padota no augšas, ļaujot tam palikt mīkstam un sulīgam iekšā, savukārt ar sārtu un kraukšķīgu garozu ārpusē.

49848i-aeg-electrolux-47345gm-wnvirykles-aeg-47345gm-wn-2-1