aaaa.lv

73977-500x500

HOTPOINT ARISTON EBYH 18242 F

Cena:
Pārdošanas cena: 449,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: HOTPOINT-ARISTON

Tips:Saldētava apakšā Augstums:187 cm Enerģijas patēriņa klase:A+ Ledusskapja tilpums:210 l Saldētavas tilpums:73 l No Frost (Frost Free):Full No Frost Displejs:LED displejs

Apskatīt visus raksturojumus

Apraksts: HOTPOINT-ARISTON EBYH-18242 F ledusskapis

Ietilpīgs ledusskapis visai ģimenei

Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapis ir lielisks palīgs mājās kuplai vai mazāk kuplai ģimenei vai ģimenes pārim, turklāt tas ir piemērots arī vienam cilvēkam. Šāda tipa ledusskapis ļauj veikt produktu krājumus ilgākam laikam. Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapim ir ietilpīga un kompakta saldētavas kamera, kura ir novietota ledusskapja lejas daļā. Tāda kamera ļauj viegli sasaldēt svaigus ogas un augļus, saglabājot ģimenei tik ļoti nepieciešamos vitamīnus. Turklāt Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F labi iederēsies Jūsu virtuvē.

 

Elektroniska vadība 

Elektroniskā vadība dod iespēju izvēlēties Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapim funkcijas, izmantojot pogas. Uz displeja, kurš ir uzstadīts uz Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapja durvīm ārpusē, tiek ir redzama informācija par temperatūras režīmu, darba režīmu un cita nepieciešamā informācija, piemēram, par bojājumiem, izvēlētā režīma kļūmi u.c.. 

 

 

No frost (automātiska atsaldēšana) 

Neuztraucieties par to, ka Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapī varētu izveidoties ledus kalni - pateicoties No Frost funkcijai tas nenotiks! Ledusskapī iebūvētais ventilators nodrošina gaisa cirkulāciju ledusskapja kamerā, savukārt izkusušais ledus sakrājas speciālā tvertnē, bet vēlāk iztvaiko. Šāda unikālā funkcija neļauj Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapim apledot.

 

Ātrās sasaldēšana un atdzesēšana

Atdzesēt lielu daudzumu pārtikas produktu neilgā laikā, nebojājot citus produktus, kuri glabājas ledusskapī, palīdzēs režīms “Ātrā atdzesēšana”. Neilgi temperatūra Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapja iekšpusē nokritīs līdz +2 °С, un kad pārtikas produkti tiks atdzesēti un sasniegs vienādu temperatūru ar tiem produktiem, kuri jau ir atdzesēti, režīms atslēgsies. Uzstādot režīmu “Ātrā sasaldēšana”, temperatūra Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapja saldētavas kamerā uz noteiktu laiku pazeminās līdz -24 °С, kas dod iespēju gandrīz acumirklī efektīvi sasaldēt lielu produktu daudzumu – gaļu, augļus, dārzeņus un ogas. Turklāt Jūs nesabojāsiet citus produktus, kuri atrodas ledusskapī.

 

Temperatūras izmaiņu signalizācija

Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapis patstāvīgi parūpējas par pārtikas produktu saglabāšanu, paziņojot Jums pat par vismazākajām temperatūras izmaiņām, kuras rodas dēļ ne līdz galam aiztaisītām durtiņām vai elektroenerģijas padeves pārtraukšanas, kas spēj novest līdz pieļaujamās temperatūras paaugstināšanai, kas savukārt noved pie pārtikas produktu bojāšanās.

 

Durvju pārkāršanas

Ja Jums mājās ir neliela virtuve vai ir maz vietas ledusskapja novietošanai tā, lai tas netraucētu pārējai virtuves tehnikai un Jums, ņemiet vērā, ka Hotpoint-Ariston EBYH-18242 F ledusskapja durvis var piekārt no tās puses, no kuras Jums ir ērtāk. Tas ir piemērots variants mazai virtuvei!

73977-500x50023827_138823057715846-hotpoint-ariston-ebdh-a018242-f-kombinovana-chladnicka-1