aaaa.lv

f-bosch-hba3130r0

BOSCH HBA 3130R0

Cena:
Pārdošanas cena: 310,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: BOSCH

ražotājs

Bosch

laipns

elektrības

priekšējais

mūsdienu

kapacitāte

71 l

ceļveži

Teleskopisko pakaiši

kontrolē

Sensora pogas

Cepeškrāsns iekšpuse

Granīta e-pasta emalja

funkcijas

Cepeškrāsns funkciju skaits

5

nieki

restes

spļāviens

nav

displejs

pulkstenis

Izmantotās tehnoloģijas

Bērnu bloķēšana Ātra apkure

Enerģijas marķējums

jauda

3400 W

Barošanas spriegums

220-240V

Enerģijas klase A

 

Fiziskie parametri

krāsa

sudrabs

platums

59,4 cm

Cepeškrāsns ietilpība [l]

vairāk nekā 70

Ēkas platums

57 - 60 cm

 

Neaizstājams krējuma cepta gaļas gatavošanā;Vai jūs novērtējat mājas ugunskuru, rūpēties par savu ģimeni un parādīt reālu organizatorisko talantu? Ja jūs vienmēr cenšaties saglabāt līdzsvaru un rūpēties par pasūtījumu, ir vērts paļauties uz sērijas ierīcēm 4, kas precīzi atbilst jūsu vajadzībām un praktiski pilda konkrētus uzdevumus.

Svarīgākās ierīces funkcijas

 

 

Pat cepšana trīs līmeņos vienlaicīgi

 

A energoefektivitātes klase

 

 

5 apkures veidi

 

 

Viņi ļauj vieglāk izvilkt metāla loksnes un saglabāt to stabilitāti pat tad, ja tās ir pilnīgi izlaistas

 

VarioClip teleskopiskās rokasgrāmatas ātrai pašgatavošanai jebkurā līmenī.

 

Atdzesē priekšā 50 ° C

 

 

Grill ar karstu gaisu

 

 

Īpaša sastāvdaļa, lai iegūtu lieliskus rezultātus.

 

Ideālām iebūvējamām ierīcēm mums ir jāvelta viena lieta: padarīt darbu mājās vieglāku. Paturot to prātā, mūsu Bosch krāšņu kvalitāte, funkcionalitāte un dizains optimāli atbilst jūsu vajadzībām. Tās piedāvā vēl vienkāršāku lietošanu un automātiski samazina virtuves darbu apjomu. Pateicoties virknei to funkciju, tās palīdzēs jums pilnveidot ēdienu gatavošanu un cepšanu, nodrošinot īpašu sastāvdaļu, lai iegūtu izcilus rezultātus.

 

3D gaisa plūsma

 

3D gaisa cirkulācija nodrošina vienmērīgu siltuma sadali krāsns iekšpusē, kas ļauj vienlaikus panākt lielu cepšanas efektu visos līmeņos - no augšas līdz apakšai. Tas ir ideāls veids, kā sagatavot lielākus kūku, cepumu un picu daudzumus vienā cepšanas ciklā.

 

GranitEmail pārklājums

 

Kamēr jūs baudīt perfekti tīru un gludu iekšpusi krāsns, Bosch speciālisti aprīkot savu ierīci ļoti izturīga pārklājumu GranitEmail. Tas ir viegli tīrāms, izturīgs pret triecieniem un skrāpējumiem, kā arī skābju un dažādu ķīmisko vielu iedarbība.

 

Teleskopiskie gidi

 

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties standarta bīdāmo lokšņu un režģu metodi vai vienu no vairāku līmeņu sistēmām ar teleskopiskām vadotnēm, tās visas ir drošas un viegli lietojamas. Mūsu ceļveži palīdz bez piepūles ievietot un aizbāzt traukus.

 

TelescopeStop

 

Šī viedā iekārta, ko izmanto Bosch krāsnīs, rodas kā papildus funkcija teleskopiskajiem skrūvgriežiem. Neuztraucieties, jūs varat pavelciet lapu līdz galam. TelescopeStop pārtrauks to pareizajā vietā un neļaus tai izkļūt no sliedēm. Jūsu svaiga maize vai sulīga gaļa būs drošībā un vietā.

 

VarioClip teleskopiskie vadītāji

 

Krāsnis parasti ir aprīkotas ar trim teleskopiskām vadotnēm, kas atrodas uz rāmja. Jaunais Bosch firmas piedāvājums ietver VarioClip vadlīnijas, kas pielāgotas ātrai montāžai jebkurā līmenī, ieskaitot grila līmeni. Ar īpašu mehānismu, universālie sliedes ir viegli uzstādīt un nokāpt, tāpēc nav viegli var pārtulkot jebkurā līmenī katrai gatavošanas ciklu.

 

Aizsardzība pret bērnu palaišanu

 

Interesanta bērnu pasaule un krāsns siltā interjers ir ārkārtīgi bīstama kombinācija. Funkcija, kas slēdz durvju atvēršanu un pagriežas uz cepeškrāsns, un aktivizē pogas, palīdz aizsargāt bērnus no viņu dabiskās ziņkārības, tāpēc tie var droši pārvietoties pa ierīci bez riska.

 

LED displejs

 

LED displejs ar sarkanu apgaismojumu ir ideāls risinājums, kas ļauj viegli kontrolēt krāsns darbību pat vēlu nakts stundu laikā. Apgaismojums ļauj izmantot cepeškrāsni, neizgaismojot telpu.

 

Halogēnā apgaismojums

 

Halogēnu spuldžu lielā priekšrocība ir vienmērīga gaismas krāsa visā to darba laikā. Tāpēc halogēna apgaismojums nodrošina optimālu redzamību ierīcē, neizmantojot ārējo gaismu.

 

Standarta aprīkojums

 

Aprīkojumā ietilpst: universāla cepamā paplāte (panna), režģis.

 

Akadēmija garšas

 

Virtuve ir katras mājas sirds, tā ir garša, tāpēc šī gada Tases akadēmijas izdevumā mēs vēlamies runāt ne tikai par receptēm, bet arī par emocijām. Mīlestība, jautri un tradīcijas - tās ir trīs jomas, kas pārņem Akadēmijas lapas. Uzziniet vairāk akademiasmaku.pl

 

Bosch Nr. 1 Eiropā

 

Bosch ir visaugstākās kvalitātes un jaunāko tehnoloģiju sinonīms, kā arī pirmās izvēles zīme lielo sadzīves tehnikas kategorijā Eiropā.

 

Avots: Euromonitor 2017, kvantitatīvais pārdošanas apjoms 2017

 

Atdzesē priekšā 50 ° C

 

Mājsaimniecības drošībai mēs izmantojām īpašus siltumizolācijas materiālus, kas ļauj durvīm palikt atdzist pat ļoti augstas temperatūras iekšienē krāsnī. Tas noteikti samazina apdegumu risku.

 

Augšējā / apakšējā apkure

 

Neuztraucieties, jūsu kūka vai gaļa neapšaubāmi cep vienmērīgi. Par to ir atbildīga apkure uz augšu / uz leju. Šī visizplatītākā cepšanas funkcija, kas vienlaikus izmanto augšējo un apakšējo sildītāju, un to izmanto gandrīz visiem ēdieniem.

 

Pulksteņa funkcijas: trauksme, ieslēgšana un izslēgšana

f-bosch-hba3130r0982bbc8c-831e-4c0f-8591-f4110ab8ca29_i-bosch-hba3130r07f82-2a1c-424a-8216-dee3a584aae5_largea901-a088-4fee-a6f1-410e772b0222_large8dc81-6a29-490b-a834-e83c0cb78818_largef6e3-14f1-4d1a-b5df-2be79d1c892a_largece84-22c5-4c54-85cf-13d68f91c205_large1d60-cdd2-4444-9a5c-0c71c57540fb_large3cbd-7d2e-4a5c-8a2c-7c01323b26aa_large