aaaa.lv

indesit_01

HOTPOINT ARISTON AQ114D697DEU/B;11kg1600A+++

Cena:
Pārdošanas cena: 469,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: HOTPOINT-ARISTON

temperatūras kontrole

pielāgošana spin

Superstirka

Extra skalošana

sintētika

Pause / On / Off

Bērnu aizsardzība

 

pamatfunkcijas

Direct Injection

Super Silent

High Definition mazgāšana

Care Technology

Eco Tech

Aizsardzības sistēma pārplūdes un noplūde

 

galvenie raksturlielumi

Veļas slodze (kg): 11.0

Drum tilpums (litri): 71

Displejs: LCD displejs

Krāsa: Balta

lūka krāsa: Sudraba

 

Izmēri

WxDxH (cm): 59.5 x 61.6 x 85.0

Svars (kg): 75,4

Augstums ar iepakojumu (cm): 89,0

Platums ar iepakojumu (cm): 64,5

Dziļums ar iepakojumu (cm): 69,0     AQUALTIS

Hotpoint-Ariston ir jauna veida AQUALTIS. Mazgātāji, žāvētāji un veļas mazgāšanas un žāvētājs, kas rūpējas par savu skaistumu veschey.Dlya uzturēt ideālu stāvokli jūsu apģērbu parasto veļas mašīna nav pietiekami. Tādēļ, jums ir nepieciešams jauna veida veļas mazgājamās mašīnas, žāvētāji un mazgātājus žāvētājus AQUALTIS. Jauni modeļi AQUALTIS ar rūpīgu aprūpes sistēmu nodrošina individualizētu aprūpi savas lietas.

 

High Definition

High Definition mazgāšanas tehnoloģija ļauj saglabāt sākotnējo skaistumu savu apģērbu un garantē izcilu sniegumu: funkcija novērstu spītīgs traipus no Hotpoint-Ariston piedāvā otstiryvaniya 20 visgrūtākajiem traipiem un tehnoloģiju Thermal Tech, kas saglabā un paildzina kvalitāti un spilgtumu krāsas apģērbu.

 

Direct Injection

Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, mazgāšanas pulveri no pirmajās minūtēs saņemšanas tilpnē pārveidota par putām, kas ir par 60% lielāku efektivitāti otstiryvaniya plankumi. Jūs varat mazgāt savu balto un krāsainās preces kopā temperatūrā 20 °. Mazgāšana rezultāts būs tāds pats kā temperatūrā līdz 40 °.

 

Ecotech

Hotpoint-Ariston produkti ir atzīmēti ar Ecotech. Šie modeļi spēj nodrošināt kombināciju komforta no augsto tehnoloģiju izmantošanu un visstingrākajām vides aizsardzības noteikumiem. Patērētājiem, kuri izvēlas Ecotech produktus, kas domāti racionālu dabas resursu izmantošanu

 

Mazgājams vilna woolmark Platinum Care

Woolmark Platinum Care: roku mazgāšanas cikls vilnas. Jūsu vilnas izstrādājumi maigumu atgūt pēc katras mazgāšanas. Exclusive modeļi Hotpoint-Ariston.Woolmark Silver Care: delikāts žāvēšanas cikls, kas būs saglabāt skaistumu jūsu vilnas apģērbu. AQUALTIS - vienīgais žāvētājs sertificējušas woolmark.

 

Tvaiks

Īpašs paldies atsvaidzinošu cikla gaisa plūsmas piesātina auduma šķiedrās ar skābekli, kas ļauj ātri atsvaidzināt savu apģērbu un atbrīvoties no nepatīkamām smakām tikai 10 minūtes

 

Super Silent

Exclusive kluss mazgāšana (Super Silent) nodrošina ļoti klusu darbību visā ciklā. Trokšņu samazināšana ir iespējama, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, piemēram, trīs fāzu motors, īpašu akustisko paneļu un jauno viedās sūkni.

 

Anti Alerģija

Ideāls cikls cilvēkiem ar astmu vai alerģijām. Speciāli izvēlētā temperatūra likvidē alergēnus un papildu skalošanas pilnībā izšķīst visas pēdas mazgāšanas līdzekli, kas var kairināt jutīgu ādu. Īpašs risinājums garantē kvalitatīvu higiēnisko apstrādi pat pie zemas temperatūras režīmu.

indesit_01115020471-2-hotpoint_ariston_aq114d_697d_eub_a_1600_devir_camapmed_4428zagruzhennoe-(7)2ugezymexasagyqu