aaaa.lv

i-beko-wkb-61022-ply---kopiya---kopiya

BEKO WKB 61022 PLY;6kgA++

Cena:
Pārdošanas cena: 191,99 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: BEKO

 Šaura41, cm6kgA++ Augstums: 84 cm

 

Platums: 60 cm

 

Dziļums: 41 cm

 

Neto svars: 55 kg

 

specifikācija

 

Panel: Ikonas + valoda Polish

 

Programmu skaits: 15

 

Atliktais starts: 3-6-9

 

Kontroles programma plūsma: Jā

 

Lock: Jā

 

Regulēšana izgriešanas ātrumu: Jā

 

Automātiska kontrole ūdens patēriņa: Jā

 

Elektroniskā sistēma līdzsvarošanas maksas: Jā

 

AquaFusion: Jā

 

papildu funkcijas

 

Funkcija 1: Papildus skalošana

 

Funkcija 2: Mazgāt Express

 

parametri

 

Enerģijas klase efektivitāte: A ++

 

Ietilpība: 6 kg

 

Maksimālais centrifūgas ātrums: 1000

 

Klase Efektivitāte spin: C

 

Enerģijas patēriņš (E_t): 0. 763 kWh

 

Gada enerģijas patēriņš (AE_c): 173 kWh

 

Ūdens patēriņš (W_t) 39 l

 

Ūdens patēriņš gadā (AW_c): 8580 l

 

Programmas ilgums (T_T): 182 min

 

Trokšņa līmenis Mazgāšana / Spin: 60/78 dB

 

programmas

 

Program 1: Cotton (0-90)

 

Program 2: Kokvilna Eco

 

Program 3: BabyProtect

 

Program 4: Dienas Quick

 

Program 5: Xpress Super Short

 

Program 6: Sport

 

Programma 7: Gentle

 

Program 8: Spinning + sūknēšana

 

Program 9: Flushing

 

Programma 10: Mazgāšana ar rokām

 

Programma 11: Vilna (0-40)

 

Programma 12: Dark Care

 

Programma 13: Krekls

 

Programma 14: Sajauc 40

 

Programma 15: Sintētiskās (0-60)

 

Paskaidrojums 1: enerģijas patēriņš, pamatojoties uz 220 ciklu standarta 60 C un 40 C kokvilnas programmai pilnā un daļējas slodzes. Faktiskais patēriņš ir atkarīgs no tā, kā jūs izmantojat savu ierīci. 

 

Paskaidrojums 2: "Standarta programma kokvilna 60 C" un "standarta programma kokvilna 40 C" ir standarta mazgāšanas programmas, uz kuru informācija par etiķetes un karte, kas tās ir piemērotas mazgāšanai

 

Paskaidrojums 3: "Standarta programma kokvilna 60 C" un "standarta programma kokvilna 40 C" ir standarta mazgāšanas programmās, kurās informācija par etiķetes un karti, kas tie ir piemēroti mazgāšanai

 

virziens atvērt durvis uz kreiso Energoefektivitātes

 

Gada enerģijas patēriņš [kWh] 164 Energoefektivitātes klase A ++ Nominālā jauda [kg] 6 ikgadējais ūdens patēriņš [l] 8800 Mazgāšanas efektivitātes klase A Centrifūgas efektivitātes C klase Maksimālais centrifūgas ātrums [r / min] 1000 Strāvas patēriņš izslēgtā režīmā [W] 0.25 Strāvas patēriņš cikls [kWh] 0,717 enerģijas patēriņš gaidīšanas [W] 1 mazgāšanas reize kokvilnas 60 grādu C (pilna slodze) [min] 185 mazgāšanas reize programmas kokvilnas 60 grādiem pēc Celsija (daļēja slodze) [min] 148 laiks mazgāšanas programma kokvilna 40 grādiem pēc Celsija (daļēja slodze) [min] 138 produktu jābūvē nevis atlikušo mitrumu [%] 62 līmenis trokšņa laikā mazgāšanai [dB] 58 trokšņa līmenis centrifūgas cikla laikā [dB] 71;AquaFusion - Tehnoloģija, kas nodrošina bloķējot aizplūšanu ūdens jau pirmajā cikla stadijā. Tas nodrošina, ka izmantotās mazgāšanas līdzekļi tiek izskalo ar ūdeni, bet izmantot. Tas rada lielāku efektivitāti un izmaksu efektivitātes veļas mazgāšanas līdzekli.

 

 Ūdens daudzums pagaidu automātiski, ņemot vērā svaru un apģērbu ietverto cilindra veida. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu optimālu mazgāšanas veiktspēju. Īpaši izvēle ūdens daudzums rada mazāku patēriņu ūdens un remonts mājsaimniecības budžetu Automātiskā ūdens patēriņu -. Sistēma automātiski pagaidu daudzumu ūdens, ņemot vērā svaru un auduma veidu ietverto tilpnē. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu optimālu mazgāšanas veiktspēju. Īpaši izvēle ūdens daudzums rezultātu ar mazāku ūdens patēriņu un remonta mājsaimniecības budžetu.

 

programma piemērota smalku audumu mazgāšanai (piem., Vilnas džemperi), kas sākotnēji bija paredzēti roku mazgāšanai. Tīrīšana tiek veikta zemā temperatūrā un ar maigām kustībām šūpuļzirgs bungas -. Bez spin mazgāšana ar rokām - programma paredzēta smalkiem audumiem, kas sākotnēji bija paredzētas roku mazgāšanai (piem vilnas džemperi.). Tīrīšana tiek veikta zemā temperatūrā un ar gludu kustību šūpulis cilindrs - bez spin.

 

 Program piemērots mazgāšanai viegli netīru kokvilnas audumi - īpaši pēc vienreizējas lietošanas. Dry nodrošina maksimālo cenu un pilnu temperatūras diapazonā. Šī iespēja ļauj ievērojami ietaupīt laiku Daily Express -. Programma piemērota mazgāšanai viegli netīru kokvilnas audumi - īpaši pēc vienreizējas lietošanas. Dry nodrošina maksimālo cenu un pilnu temperatūras diapazonā. Šī iespēja ļauj ievērojami ietaupīt laiku.

 

 Programma ir izstrādāta, lai mazgāt viegli netīru apģērbu, piemēram, apakšveļa, T-krekliem vai reizi izmanto apģērba gabaliem. Slodzi svars 2kg var mazgāt temperatūrā no 0 līdz 30 grādiem 14 minūšu laikā Xpress Super Short -. Programma ir izstrādāta, lai mazgāt viegli netīru apģērbu, piemēram, apakšveļa, T-krekliem vai reizi izmanto apģērba gabaliem. Slodzes 2 kg un no to var mazgāt pie temperatūras no 0 līdz 30 grādu temperatūrā 14 minūtes.

 

 Programma ir paredzēta audumiem visu veidu un prasīga mazgāšanas temperatūra nepārsniedz 40 grādus Maiga -. Programma ir paredzēta audumiem visu veidu un pieprasot mazgāšanas temperatūra nepārsniedz 40 grādus.

 

 programma, ko izmanto, ja lietotājs vēlas, lai turpmāk atsevišķi un skalot vai cieti Skalošana -. Programma, ko izmanto, ja lietotājs vēlas, lai turpmāk atsevišķi un noskalo vai cietes.

 

 Programma nodrošina izturību tumšas krāsas apģērbu. Piemērots kokvilnas un sintētisko audumu jutīgas pret izbalēšanu. Veļas tiek darīts, izmantojot zemas temperatūras, maigu bungas ātrumu, zema ātruma spin un palielināja devu ūdens skalošanas laikā. Programma ir izstrādāta ar pusi no maksimālās slodzes, temperatūras diapazonā no 30 līdz 40 grādiem Dark Care -. Programma, kas nodrošina izturību tumšas krāsas apģērbu. Piemērots kokvilnas un sintētisko audumu jutīgas pret izbalēšanu. Veļas tiek darīts, izmantojot zemas temperatūras, maigu bungas ātrumu, zema ātruma spin un palielināja devu ūdens skalošanas laikā. Programma ir veidota uz pusi no maksimālās maksas, temperatūras diapazonā no 30 līdz 40 grādiem.

 

 Paredzēts mazgāt kreklus, īpašu programmu, izmantojot temperatūru 40 grādi krekls -. Paredzēts mazgāt kreklus, īpašu programmu, izmantojot temperatūru 40 grādi.

 

.  Programma veltīta apģērbs sporta veidiem, piemēram, T-krekli, šorti, ko raksturo īpašas īpašības (izturība pret atmosfēras un caurlaidību) un aizsargā šos audumi Sports - programma, kas veltīta apģērbs sportam piemēram, t-krekli, šorti, ko raksturo īpašas īpašības (izturību pret atmosfēras iedarbību un caurlaidība) un aizsargā šos audumus.

 

 programma, kas izstrādāta, lai mazgāt delikāts bērnu apģērbu un apģērbu no cilvēkiem, kas cieš no dažādu veidu ādas alerģijas. Programma sastāv no pagarinot ciklu temperatūras palielināšanos un papildu intensīva skalošana izmantošanu. Tas nodrošina, lai atbrīvotos no baktērijām, rūpīgi jānoskalo mazgāšanas un optimālu mazgāšanas veiktspēju Baby Protect -. Programma, kas izstrādāta, lai mazgāt delikāts bērnu apģērbu un apģērbu no cilvēkiem, kas cieš no dažādu veidu ādas alerģijas. Programma sastāv no pagarinot ciklu temperatūras palielināšanos un papildu intensīva skalošana izmantošanu. Tas nodrošina, lai atbrīvotos no baktērijām, rūpīgi jānoskalo mazgāšanas un optimālu mazgāšanas veiktspēju.

 

 Garantētā drošības līdzeklis, kas novērš nejaušu darbību. Tas ir īpaši noderīgi klātbūtnē bērnu mājās  Bērnu aizsardzības -. Garantētā drošības līdzeklis, kas novērš nejaušu darbību. Tas ir sevišķi noderīgs klātbūtnē bērnu mājās.

i-beko-wkb-61022-ply---kopiya---kopiyabeko_pralka-beko-wkb61022ply-6kg--41cm-1000obr---a--6beko_pralka-beko-wkb61022ply-6kg--41cm-1000obr---a--482ece32682671d6dcec7de578f43322-(1)7