aaaa.lv

bosch_spv68m10eu_1

BOSCH SPV68M10EU

Cena:
Pārdošanas cena: 441,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: BOSCH

Bosch

Vārds Line

sērija | 6

Ietilpība - vairāki komplekti

10

Ierīces veids

elektronisks

displejs

panelis

paslēpts

ENERGY LABEL

enerģijas klase

A +

tīrīšanas veiktspēju

 

žāvēšanas efektivitāte

 

Enerģijas patēriņš (kWh)

0.84

Gada enerģijas patēriņš (kWh / gadā)

237

Ūdens patēriņš (l)

9.5

Ikgadējais ūdens patēriņš (L / gadā)

2660

Trokšņa līmenis (dB (A) re 1 pW)

44

PROGRAMMAS UN FUNKCIJAS

Programmu skaits

6

Atlikušais laiks programma

Timelight

iekraušana daļa

Delayed starts max (H).

24

saīsināta

Skaits temperatūras līmeni trauku

5

Selection of augstāko mazgāšanas temperatūra (° C)

70

Atlase no zemas mazgāšanas temperatūras (° C)

40

Indikators Skalošanas

Indikators sāls jā

AquaStop

Plus Funkcija VarioSpeed

Farmaceitisko palīgs

DuoPower

FIZISKIE DATI

Platums (mm)

448

Dziļums (mm)

550

Augstums (mm)

815

krāsa

Inox;Enerģijas taupīšana un Super Quiet Drive ™ motors EcoSilence

 

Patentētā disks EcoSilence Drive ™ nodrošina ļoti klusu un energooszczędnąpracę trauku mazgājamā mašīna. Atšķirībā no parastajiem dzinējiem, EcoSilence Drive ™ darbojas , samazina berzi. Tieši tāpēc neticami klusu un izmanto maz energii.Bez no izvēlētās programmas no trauku tymsilnikiem rezultatunajmniejszym nodrošina vislabāko izmaksas.

DuoPower System ™ - patenta rūpīgai tīrīšanai

 

Plaša sprinkleru sistēma DuoPower ™ optimizē ūdens cirkulāciju, lai sasniegtu idealnychrezultatów mazgāšanu. Ar ūdens sasniedz kameras każdegozakamarka bez trūkstošo jebkuru ēdienus. Dwagórne spray rokas kopā ar apakšējo gwarantująperfekcyjnie spīdīgu mazgāšanas un uzlabota cirkulācija  aizsargāt trauslo stikla un porcelāna.

Vario3 atvilktne - papildu līmenis iekraušanas

 

Trauku mazgājamās mašīnas ActiveWater optimāli izmantot visas ieviest papildu līmeni iekraušanas. Drawer Vario3 veiksmīgi galda piederumus ar trauku mazgājamo mašīnu un standarta izmēra zmieściszteraz par 14 trauku komplektiem. Trešais līmenis ir arī piemērots iekraušanas mazgāšanas glāzes un visi virtuves piederumi.

TimeLight - komforts informācija

 

Ar TimeLight uz grīdas ir redzama informācija par izvēlēto programmu ar, pašreizējā cikla atlikušais laiks līdz galam.

HalfLoad funkciju, tas ir, puse slodze

 

Izmantojot šo funkciju, jums nav jāgaida pilnu slodzi trauku mazgājamā mašīnā. Tagad jūs varat mazgāt pat nelielu daudzumu . Mazgāšanas cikls tiks pielāgota samazināto slodzi - ar ievērojamu ūdens un enerģijas taupīšanu. Trauki var brīvi novietot abos grozos.

Mazgāt trīs reizes ātrāk, izmantojot funkciju VarioSpeed Plus

 

Šodien skaita ātrumu un efektivitāti, tāpēc ideja funkcijas ilguma samazināšanā cyklu.Funkcja VarioSpeed Plus ļauj saīsināt tīrīšanas laiku, līdz pat 66%, kas nozīmē, ka kuģi ir tīras szybciej- 3 reizes, vienlaikus saglabājot lielisku efektu! Vienkārši nospiest vienu pogu.

Bosch Trauku mazgājamās mašīnas - 100% ūdensizturīgs

 

Elektroniskā bezpieczeństwaAquaStop izmanto trauku mazgājamās mašīnas Boschgwarantuje uzticamu aizsardzību przedzalaniem dzīvokli. Tā sastāv no 2 elektrozaworówna ieplūdes šļūtenes wodęoraz drošību iekšpusē. Patentowywąż dodatkowow ir aprīkots ar aizsargājošu apvalku. No wodywewnątrz izskats aktivizē sensora kameru nepatīkamu, kas uzreiz aizveras jejdopływ, lai novērstu noplūdi. Czujnikzamyka arī ūdens padeves šļūtene . Bosch sistēma AquaStop  galvojumu drošības.

Load - ietaupīt ūdeni un enerģiju

 

Bosch trauku mazgājamā mašīna ir pielāgoti, lai optimizētu mazgāšanu un tāpēc aprīkots ar sensoru mērījumu minimālo nepieciešamo ūdens daudzumu ierīcē. Load mērīta ūdens daudzumu, kas atbilst ēdieni ārstē, paturot prātā, ka mašīnā cirkulē nepieciešamo minimumu, lai perfektu trauku mazgāšanas ūdens. Tas nodrošina optimālu izvēli parametrus, pat ja pusei pilnu vai daļēju trauku mazgājamā mašīna, ietaupot ūdeni un elektrību.

AQUASENSOR - ekonomisks tīrība

 

Bosch trauku mazgājamās mašīnas ir pilnīga kontrole mazgāšanas procesu. Specjalnyczujnik AQUASENSOR atkārtoti pārbauda stopieńzabrudzenia podczasjednego mazgāšanas ūdeni un kontrolē.

Mazgājiet kad vēlaties

 

Ar atliktā starta laiku, jūs varat iestatīt izvēlēto programmu un tās sākuma laiku. Šī funkcija ļauj ierīces lietošana ir ērtāka, kas ļauj uzsākt programmas jebkurā laikā, dienas laikā, kad esat darbā, kā arī naktī. Pēc programmas uzsākšanas, displejs rāda laiku, kas atlicis līdz galam. Tā nav displeja dažiem modeļiem, jūs varat ieplānot kavētos 3/6/9 stundas.

Automātiskās programmas - auto 35-45 ° C / 45-65 ° C / 65-75 ° C

 

Visi auto aprūpes programmas visekonomiskāko darbību Ierīces garantija mazgāšanas. Pamatojoties uz sensora vadības programmatūra automātiski pielāgo darbību parametrycyklu uz faktiskajām vajadzībām. Ūdens patēriņš, temperatūra un laiks mazgāšanas ir precīzi izvēlēti piesārņotības pakāpi. Tas ļauj jums, lai iegūtu labākos rezultātus, vienlaikus ietaupot ūdeni un enerģiju. Vairumā Bosch trauku mazgājamo mašīnu atrast vienu līdz trim automātiskajām programmām.

palīgs dozēšana

viegli regulēšana

 

 

bosch_spv68m10eu_1144066511626a02123b2b0cb86d8ee7e943cf16e8dde618398sx678x26te-4bosch_spv68m10eu_2