aaaa.lv

781bcf596bf874239dc02f5e3ff6fb23

BOSCH SPV40M20EU

Cena:
Pārdošanas cena: 271,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: BOSCH

ražotājs

bosch

Vārds Line

serie | 6

Jauda - skaits komplekti

9

Ierīces veids

elektronisks

displejs

panelis

paslēpts

ENERGY LABEL

enerģija vērtējums

+ A

tīrīšanas veiktspēju

 

žāvēšana Performance

 

Enerģijas patēriņš (kWh)

0.78

Gada enerģijas patēriņš (kWh / gadā)

220

Ūdens patēriņš (l)

9.5

Gada ūdens patēriņš (l / gadā)

2660

Trokšņa līmenis (dB (A) re 1 pW)

48

PROGRAMMAS UN FUNKCIJAS

Programmu skaits

4

Atlikušais laiks programma

Infolight

iekraušanas daļa

nav

Kavēšanās sākt maks. (H)

24

Programma samazināts

Skaits temperatūras līmeni trauku

3

Masīvs trauku mazgāšanas temperatūra (° C)

65

Atlase no zemas temperatūras mazgāšanas (° C)

45

Indikators skalošanas līdzekli

Sāls gaismas indikators

AquaStop

VarioSpeed

palīgs Dozēšanas

DuoPower

FIZISKĀS SPECIFIKĀCIJAS

Platums (mm)

448

Dziļums (mm)

550

Augstums (mm)

815

krāsa

melns;ActiveWater Inovatīva tehnoloģija nodrošina maksimālu efektivitāti un ekoloģisko skalošanu ar lieliskiem rezultātiem. Ūdens un enerģijas taupīšanu, jo precīzu orientāciju izstrādātas sistēmas ūdens sadali, tehnoloģijas optimizācijas filtriem, ātrāku iesildīšanās un augstāku efektivitāti sūkņa. Visi šie faktori ietekmē efektīvu ūdens plūsmu.

 

Enerģijas taupīšana un Super Quiet Drive ™ motors EcoSilence

Patentētā drive EcoSilence Drive ™ nodrošina ļoti klusu un energooszczędnąpracę trauku mazgājamā mašīna. Atšķirībā no tradicionālajiem dzinējiem, EcoSilence Drive ™ bezszczotek strādāt, samazinot berzi. Tieši tāpēc jesttak neticami klusu un izmanto maz energii.Bez no izvēlētās programmas no trauku tymsilnikiem nodrošina labāko rezultatunajmniejszym izmaksas.

 

DuoPower System ™ - patenta rūpīgai tīrīšanai

Plaša sprinkleru sistēma DuoPower ™ in górnymkoszu optimizē ūdens cirkulāciju, lai sasniegtu idealnychrezultatów mazgāšanu. Ar ūdens sasniedz każdegozakamarka kamera neizlaižot nekādus traukus. Dwagórne spray rokas kopā ar apakšējo gwarantująperfekcyjnie spīdīgu mazgāšanas un uzlabota apgrozība wodyzapewnia aizsargāt trauslo stikla un porcelāna.

 

InfoLight - komforts informācija

Aktivitāte trauku mazgājamā mašīna ar sarkanās gaismas izstarotās gaismas uz grīdas ekspluatācijas laikā norādīja. Pēc programmas pabeigšanas, gaismas izslēdzas automātiski. Tas novērš nepieciešamību izvairīties ierīces durvis, lai pārbaudītu, vai trauku mazgājamā mašīna ir pabeidzis darbu.

 

Mazgāt divas reizes ātrāk ar funkciju VarioSpeed

Šodien skaita ātrumu un efektivitāti, līdz ar to ideja par funkciju samazināšanu ilgumu cyklu.Funkcję VarioSpeed var pievienota katrai programmai, paātrinot savu gaitu divreiz saglabājot lielisku efektu! Vienkārši nospiest vienu pogu.

 

Bosch Trauku mazgājamās mašīnas - 100% ūdensizturīgs

Elektroniskā sistēma bezpieczeństwaAquaStop izmanto trauku mazgājamās mašīnas Boschgwarantuje uzticamu aizsardzību przedzalaniem dzīvokli. Tas sastāv no 2 elektrozaworówna ieplūdes šļūtenes wodęoraz drošību interjerā. Patentowywąż nāk dodatkowow aizsargājošu jaka. Parādīšanās wodywewnątrz kamera aktivizē sensoru nepatīkamu, kurš uzreiz aizveras jejdopływ lai novērstu noplūdi. Czujnikzamyka arī piegādāt ūdeni pēc zasygnalizowaniunieszczelności šļūteni. ZmywarkiBosch sistēma AquaStop aptvēra sąspecjalną garantiju drošības dlaTwojego mājām (klauzula rekompensatyewentualnych bojājumu).

 

Slodze - ietaupīt ūdeni un enerģiju

Bosch trauku mazgājamā mašīna ir jāpielāgo, lai optimizētu mazgāšanu un tāpēc aprīkoti ar sensoriem, kas mēra minimālo nepieciešamo ūdens daudzumu ierīcē. Slodzes iztiek ūdeni atbilstoši skaitam nomazgātiem traukiem, paturot prātā, ka izplatīts trauku mazgājamā mašīnā minimumu par perfektu mazgāt traukus ūdens. Tas nodrošina optimālu izvēli parametriem pat tad, kad puse pilnīga vai daļēja trauku ūdens taupīšanu un elektrību.

 

AQUASENSOR - ekonomisks tīrība

Bosch trauku mazgājamās mašīnas ir pilnīga kontrole nadcałym mazgāšanas procesu. Specjalnyczujnik AQUASENSOR atkārtoti podczasjednego mazgāšana pēta stopieńzabrudzenia ūdeni un kontrolē tās zużycie.Dzięki pirms jūsu trauki vienmēr będączyste, un ierīce nepatērē vai kropliwody vairāk nekā nepieciešams.

 

Mazgāt, kad vien vēlaties

Ar atliktā starta laiku, jūs varat iestatīt izvēlēto programmu un tās sākuma laiku. Šī funkcija padara ierīces lietošana ir ērtāk, kas ļauj jums, lai sāktu programmu jebkurā brīdī dienas laikā, kad esat darbā, kā arī naktī. Pēc programmas uzsākšanas, displejs rāda atlikušo laiku līdz galam. Ja nav displeja par dažiem modeļiem, jūs varat ieplānot aizkavēta sākuma laiku 3/6/9 stundas.

 

Automātiskās programmas - auto 35-45 ° C / 45-65 ° C / 65-75 ° C

Visas programmas auto rūp visvairāk rentablu darbību trauku mazgājamās mašīnas ar garantiju świetnychefektów mazgāšanai. Pamatojoties uz sensoru vadības programmatūra automātiski pielāgo parametrycyklu darbu uz faktiskajām vajadzībām. Patēriņš no ūdens, tā temperatūra un skalošanas laikā, tiek rūpīgi izvēlēti, ņemot vērā piesārņotības pakāpi. Tas ļauj jums, lai iegūtu labākos rezultātus, vienlaikus taupot ūdeni un enerģiju. Vairumā trauku mazgājamās mašīnas Bosch starp vienu līdz trim automātiskajām programmām.

 

;

781bcf596bf874239dc02f5e3ff6fb23bosch-spv-40-e-20-eu_images_1499640257-tmp-phpqtwgkv