aaaa.lv

21222_1x500---kopiya

BOSCH SPI69T85EU;+++

Cena:

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: BOSCH

 A klase +++

Pērkot iekārtu ar augstāku enerģijas klasi taupīt enerģiju, un līdz ar to maksāt mazākus rēķinus. Ja Jūsu vecais trauku mazgājamā mašīna bija sliktāka klasi, starpība būs jūtama kontos.

Zemākas patēriņš ūdens un elektrības

Half slodze Šī funkcija ļauj trauku mazgājamo mašīnu ar mazāku summu asiņu nebaidoties augstu ūdens patēriņu un elektrību. Trauku pielāgot savu numuru lieluma slodzi.

Zemākas patēriņš ūdens un elektrības

Mazgāt piederumi komfortabli īpašā atvilktnē

Mazgāt piederumi komfortabli īpašā atvilktnē

Trauku mazgājamā mašīna ir papildu, trešo iekraušanas līmeni galda piederumiem. Tas ir atvilktne, kas likts ne tikai galda piederumus, bet arī mazas virtuves piederumi - apakštasītes, vai maisītāju lāpstiņām mikseri. Ar to vien, ievietošanas un izņemšanas no galda piederumiem ir ļoti ērti.

Izvairieties no straujām temperatūras izmaiņām

Delicate ēdieni, piemēram, brilles vai porcelāna var tikt pārtraukta augstas temperatūras atšķirības. Un tas parādās skalošanu, kad ūdens ir daudz aukstāks nekā tā, kas tika izmantota, lai mazgāšanas laikā. Tāpēc siltummainis uzsilda ūdeni veļas kubls, tas ļauj izvairīties no straujām temperatūras izmaiņām.

Izvairieties no straujām temperatūras izmaiņām

Skatīt vairāk ar EmotionLight

Skatīt vairāk ar EmotionLight

EmotionLight integrētas LED izstaro zilu gaismu iekšā trauku mazgājamā mašīna. Gaisma nāk automātiski pēc atcelšanas durvis vieglāk iepildīšanas un iztukšošanas trauku un virtuves dod modernu izskatu.

Nomazgājiet ieroču precīzāk pateicoties sūkties DuoPower

Augšējā grozs ar trauku mazgājamo mašīnu ir aprīkota ar papildu smidzināšanas rokas, kas garantē labākus mazgāšanas rezultātus. Abas un viens augšdelms apakšā trauku mazgātāja sniedz vērsts ūdens plūsma sasniedz visus stūrus kuģiem.

Nomazgājiet ieroču precīzāk pateicoties sūkties DuoPower

Mazgāt traukus klusi un efektīvi

Mazgāt traukus klusi un efektīvi

Jaudīgais brushless motors nodrošina klusu un efektīvu darbību. Tas arī nodrošina darbību bez traucējumiem no ierīces uz ilgu laiku, un pilnīgi tīru un spīdīgu ēdieniem.

Dozēšanas palīgu

Dalībnieki trauku mazgājamās mašīnas parasti izvēlas vairākas tabletes. Helper padeves optimizētu to veiktspēju, kontrolējot šķīšanas procesu tableti. Perfekti izšķīdis līdzeklis ir garantija rūpīgi nomazgātiem traukiem.

Dozēšanas palīgu

Keep sterilitāte funkciju higiēna Plus

Keep sterilitāte funkciju higiēna Plus

Ģimenēs ar maziem bērniem vai alerģija noderīga funkcija higiēnas Plus. Tā paredz palielināt līmeni žāvēšanas temperatūras līdz 70 grādiem un pagarinājuma laiku līdz 10 minūtēm. Šis tīrīšanas process efektīvi novērš baktērijas, nodrošinot visaugstākā līmeņa higiēnu.

Nomazgāt ar TrueBalance

Veļas ēdienus trauku iekraušanu sensora, nav jāuztraucas par lielas rēķinus par ūdeni un elektrību. Trauku pielāgo optimālo ūdens daudzumu lieluma slodzes, tāpēc pat neliels daudzums trauku mazgāšanai ir rentabla.

Nomazgāt ar TrueBalance

saīsināt

saīsināt

VarioSpeed Plus var saīsināt skalošanas laiku līdz pat 66%, saglabājot mazgāšanas veiktspēju. Tas ir ideāli, ja jūs plānojat pieņemt un ātri nepieciešams tīrīt traukus.

Izmantojiet spēku minerālu

Mineral ceolīts ir spēja absorbēt lielu daudzumu ūdens un atbrīvošanu milzīgas summas enerģijas. Tās krelles uzsūc mitrumu, un uzkrātā enerģija tiek atbrīvota par siltumu, kas tiek žāvēta kuģim, vienlaicīgi dodot off. Ar šo ierakstu trauku nodrošina zemu enerģijas patēriņu.

Izmantojiet spēku minerālu

Nodrošināt drošības stikla trauki

Nodrošināt drošības stikla trauki

Delicate stikla kuģi ir jutīgi pret temperatūras atšķirībām un cietā ūdenī, tādēļ nepieļaujam mazgāšana trauku mazgājamā mašīnā. Stikla aizsardzība garantē, ka tie paliks neskarts, tīru un spīdīgu.

Control mazgāšana process

AQUASENSOR sensors izmanto gaismas staru personu atlikušo ūdeni pēc mazgāšanas traukus. Atkarībā no netīrības pakāpes - summu atlikušo tauku un mazgāšanas līdzekļu atlikumu - izlemt, vai pagarināt mazgāšanas procesu. Tas nodrošina pilnīgi tīrus traukus.

Control mazgāšana process

Uzvarēt netīrumu

Uzvarēt netīrumu

Zemjainās katli un pannas, kas virtuvē ir bane. Izmantojot standarta programmu ne vienmēr var efektīvi atbrīvoties no netīrumiem. Tāpēc, mēs izmantojam zonu intensīva - apakšējā grozā trauku mazgātāja palielina ūdens spiedienu un temperatūru. Tajā pašā laikā augšējais grozs saglabā esošos parametrus, drošu un smalku ēdienu.

 

specifikācijas

Iebūvēts Bosch trauku SPI69T85EU

Izmēri (platums. Augstums x. X d.) 44.8 x 81.5 x 57.3 cm

Vadības panelis skats (āra)

krāsa sudraba

Automātiskās mazgāšanas programmas smalka, intensīva automātiska, automātiska Normal, Ekonomika (eko), iepriekš mazgāšana, atdzesē 60 grādi, ātrgaitas

Mazgāšanas temperatūra 45, 50, 60, auto 35-45, 45-65 auto, auto 65-75

elektroniskā vadība

Elektroniskā Displejs LCD

Indikators sāls tik

Index trūkums skalošanas līdzekli, kas

Atliktais starts darbs, lai

Half slodze tik

Veļas galda galda atvilktnē

Papildu funkcijas Automātiskā mazgāšana (AQUASENSOR) DuoPower - dubultā roku augšējā grozā, EcoSilence Drive - brushless motors, elektroniskās reģenerācija, EmotionLight funkcija HalfLoad, HygienePlus pussargs dozēšana, Load, intensīvā zona, Super Silent sistēma stikla aizsardzība, tehnika pamīšus mazgāšana turbosuszenie ceolīta, Varioflex Pro Plus VarioSpeed siltummainis

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Enerģijas klase A +++

Tilpums 10 gab.

Gada enerģijas patēriņš 188 kWh

Ikgadējais ūdens patēriņš 2,660 litri

izžāvējot

Trokšņa līmenis 44 dB

Enerģijas patēriņš - 0,66 kWh ciklā

Ūdens patēriņš - cikls 9,5 litriem

A klase mazgāt

Tips trauku Iebūvēta trauku

DROŠĪBA

Aizsardzība pret plūdi ieplūdes šļūtenes

ārējie parametri

Box izmēri 62 x 50 x 87 cm

Packaged Svars 34 kg

APRĪKOJUMS

Iekārtas īpašnieka rokasgrāmata poļu valodā, garantijas talons, galda atvilktnē, ieplūdes šļūteni no aizsardzību pret plūdiem, 

 

 

21222_1x500---kopiya30326_0-(1)75_maxbosch-teilintegrierbarer-geschirrspueler-serie-6-spi53n05eu-aplus-8-5-liter-9-massgedecke-silberfarben