aaaa.lv

indesit_i5gmh5ag_x_1-(1)

INDESIT I5GMH5AG(X)U

Cena:
Pārdošanas cena: 269,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: INDESIT

Nerūsējošā tērauda;Trauku turētāji:Emaljēti Elektriskā aizdedze virsmai:Ir Cepeškrāsns tips:Elektriskā ar konvekciju (ventilators un sildelements) Konvekcija:Ir Cepeškrāsns apgaismojums:Ir Cepeškrāsns tilpums:57 l Izmēri (AxPxDz):85x50x60 cm

Apskatīt visus raksturojumus

Apraksts: INDESIT I5GMH5AG(X) U gāzes plīts

Gatavošana uz gāzes virsmas

Jūs esat klasikas cienītājs? Tādā gadījumā Indesit I5GMH5AG(X) U plīts ar gāzes virsmu ir ideāli piemērota tieši Jums! Plīts ir ļoti ērta un vienkārša lietošanā, turklāt to novērtēt tie, kuriem patīk gatavot uz uguns.

 

Elektriskā aizdedze virsmai

Jums vairs nebūs jāuztraucas par to, ka Jūs varētu apdedzināt pirkstus, aizdedzot degļus ar sērkociņiem vai šķiltavām, jo Indesit I5GMH5AG(X) U gāzes plīts pati uzliesmo sildriņķus. Viss, ko nepieciešams izdarīt, ir izvelēties šo funkciju uz vadības paneļa!

 

Elektriskā cepeškrāsns ar konvekciju (ventilators un sildelements)

Vienmērīgi un ātri uzcept sulīgu gaļu vai gardu pīrāgu ir iespējams, pateicoties plīts INDESIT I5GMH5AG(X) U cepeškrāsns konvekcijai! Sildelements cepeškrāsnī nodrošinās siltumu, savukārt ventilators dzenās karsto gaisu, vienmērīgi sadalot to pa visu virsmu.

 

Opcija „Energy saving” 

Jūs varēsiet samazināt gāzes plīts Indesit I5GMH5AG(X) U elektroenerģijas patēriņus arī gaidīšanas režīmā, kas iespējams, pateicoties opcijai „Energy saving”! 

 

Taimeris un displejs 

Jums vairs nenāksies sekot līdzi laikam un skaitīt minūtes, kuras nepieciešamas ēdiena pagatavošanai! Indesit I5GMH5AG(X) U gāzes plīts cepeškrāsnī ir iebūvēts taimeris, kurš pados Jums ziņu, kad beigsies gatavošanas process. 

Savukārt displejs parādīs temperatūru un citu pagatavošanai svarīgu informāciju.

 

Grils 

Pagatavot mīļāko steiku, zivi vai dārzeņus uz grila, gandrīz kā oglēm, ir iespējams arī mājas apstākļos. Atliek tikai ieslēgt grila funkciju gāzes plīts INDESIT I5GMH5AG(X) U cepeškrāsnī! Augsta temperatūra uz ēdienu tiek padota no augšas, ļaujot tam palikt mīkstam un sulīgam iekšā, savukārt ar sārtu un kraukšķīgu garozu ārpusē.

 

 

indesit_i5gmh5ag_x_1-(1)001---kopiya6kuchnia_indesit_i5tmh6ag_x_u_szybka_realizacja_