aaaa.lv

ZANUSSI ZM21M4

Cena:
Pārdošanas cena: 53,50 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: ZANUSSI

Jauda:700 W Kameras tilpums:20 l Vadības tips:Mehaniskā Displejs:Nav Automātiska pagatavošana:Nav Automātiska atkausēšana:Nav Izmēri (AxPxDz):28,3 x 48,2 x 38 cm

Apskatīt visus raksturojumus

Apraksts: ZANUSSI ZM-21M4 Mikroviļņu krāsns

Jaudīga mikroviļņu krāsns

Zanussi ZM-21M4 mikroviļņu krāsns ar jaudu 700 W ne tikai uzsildīs gatavu ēdienu, bet arī atsaldēs vai pagatavos produktus. Uzsildiet atdzisušu ēdienu, atsaldējiet gaļu, zivi, jūras veltes vai dārzeņus, sautējiet vai sacepiet tos, vāriet putras un zupas, cepiet kūkas un kēksus, gatavojiet kartupeļus frī, taisiet popkornu - ar Zanussi ZM-21M4 mikroviļņu krāsni iespēju ir ļoti daudz!

 

Ietilpīga mikroviļņu krāsns visai ģimenei

Zanussi ZM-21M4 mikroviļņu krāsns ar tilpumu 20 l ir ideāli piemērota ģimenei no trīs-četriem cilvēkiem vai ciemiņu cienāšanai. Šajā krāsnī pietiks vietas, lai pagatavotu vistu, sacepumu, svētku kūku, picu vai jebkādu citu Jūsu ģimenes vai draugu iemīļotu ēdienu.

 

Emaljētā tērauda kameras iekšējais pārklājums

Zanussi ZM-21M4 mikroviļņu krāsns kameras iekšējais pārklājums ir no ekoloģiski tīra materiāla – emaljētā tērauda, kas garantē pagatavotā ēdiena veselīgumu. Cita šī pārklājuma priekšrocība ir tāda, ka pārklājumu ir diezgan viegli mazgāt. Lietojiet uzturā veselīgu ēdienu un ekonomējiet laiku krāsns tīrīšanas procesā.

 

Grils 

Grils Zanussi ZM-21M4 mikroviļņu krāsnī dod iespēju gatavot konditorejas izstrādājumus, kā arī ēdienus, kuru pagatavošanai parasti izmanto cepeškrāsni. Gatavojiet sulīgu vistu kraukšķīgā zelta garozā, lielisku liellopu steiku, grilētu cūkas krūtiņu, maigu laša fileju vai smaržīgas karstās sviestmaizes ar izkausētu sieru. Grils kļūs par perfektu palīgu tiem, kuri mīl garšīgi paēst un daudzveidot savu ēdienkarti.