aaaa.lv

krb640c_pl__1

HOTPOINT KRB640C(PL)

Cena:
Pārdošanas cena: 147,00 €

Pasūtīt preci

Apraksts

Ražotājs: HOTPOINT-ARISTON

Virsmas tips:Stikla keramiskā virsma Paplašinātās uzsildes zonas:Nav Apmale:Bez apmales Vadības tips:Skārienjutīga vadība Vadības bloķēšana "aizsardzība no bērniem":Ir Atlikušā siltuma indikācija:Ir Funkcija "Stop&Go":Nav

Apskatīt visus raksturojumus

Apraksts: HOTPOINT-ARISTON KRB-640 C (PL) Elektriskā/ Keramiskā virsma

Stikla keramiskā virsma, 4 Hi-Light sildriņķi, siltuma indikātori, sensoru vadība nodalīti katram riņķim (9 jaudas līmeņi), automātiska izslēgšanās, bērnu drošības funkcija, Energy Saving Systems - zems elektroenerģijas patēriņš Stand-By režīmā, maksimālā pieslēguma jauda 6,7 kWh, krāsa - melna (bez apmales), izmēri (AxPxDz) 5,3x59x52 cm. 

 

Keramiskā virsma

Keramiskā plīts virsma HOTPOINT-ARISTON KRB-640 C ļoti ātri sakarst, to ir ērti tīrīt un tā lieliski izskatās jebkurā virtuvē. Plīts ir izgatavota no gludas un izturīgas keramikas, kura, saskaņā ar Eiropas standartiem, nekādi netiks traumēta, krītot uz to pat 1,8 kg smagiem traukiem no 15 cm augstuma. Šīs plīts sildriņķi nodot siltumu tieši no uzsildes elementa uz trauku dibenu, kas padara to mazāk bīstamu, pasargājot kā pieaugušos, tā arī bērnus no apdegumiem. Tīrīt šo plīti var ar speciālu skrubi, sūkli, salveti vai kondicionieri. 

 

 

Skārienjūtīga vadība

Keramiskai plīts virsmai HOTPOINT-ARISTON KRB-640 C piemīt skārienjūtīgais vadības tips, kas ļauj vadīt to ar pirkstu pieskārieniem, izvēloties gatavošanas jaudu. Šādu virsmu ir ērtāk tīrīt, jo tā ir pilnīgi gluda, bez rokturiem. 

 

Vadības bloķēšana „aizsardzība no bērniem”

Vairāk vecākiem nav jāuztraucas par to, ka viņu ziņkārīgie mazuļi apdedzinās pirkstus, jo plīts virsmā HOTPOINT-ARISTON KRB-640 C ir iestrādāta tāda funkcija kā aizsardzība no bērniem, kura nobloķē keramiskās virsmas vadību. 

 

Atlikušā siltuma indikācija

Keramiskā virsma HOTPOINT-ARISTON KRB-640 C saudzē savus saimniekus no iespējamiem apdegumiem, paziņojot ar gaismas signālu (ar burtu „H”) par to, ka uzsildes zona vēl nav atdzisusi, un, ka tai vēl nav vēlams pieskarties. Šādu funkciju var izmantot sautēšanas režīmam vai jau pagatavota ēdiena siltuma uzturēšanai. 

 

Automātiska izslēgšanās

Paklausīga un droša keramiskā plīts virsma HOTPOINT-ARISTON KRB-640 C strādās tikai pēc Jūsu komandas. Ar automātiskās izslēgšanas funkciju, tā pati pārtrauks savu darbu, atslēgs uzsildes zonas un visu virsmu, ja no Jūsu puses ilgāku laiku nebūs nekādu norādījumu.